Поїздки до Євпаторії з Дніпра

Поїздки до Євпаторії з Дніпра

Давньогрецьке поселення, що існувало на місці нинішньої Євпаторії, мало назву Керкінітіда (грец. Κερκινίτις). Після руйнування Керкінітіди протягом багатьох сотень років міського поселення на цьому місці не існувало. За часів Кримського ханства було засновано місто, яке кримські татари називали Кезлєв (кримсько-тат. Kezlev — «джерело»), турки Гезлеве (тур. Gözleve), а російські Козлов.

Євпаторія розташована у степовій, західній частині Кримського півострова. Місто простяглося вздовж Євпаторійської бухти мілководної Каламітської затоки. Середня висота над рівнем моря становить 10 м. Протяжність Євпаторії з півдня північ становить 12 км, зі сходу захід — 22 км. Водні ресурси – артезіанські свердловини Іванівського, Чеботарського, Альмінського-2 водозаборів, міських свердловин.

Євпаторія не належить до Південного узбережжя Криму. Клімат у Євпаторії степовий, сильно посушливий. Зима дуже м’яка, стійкого снігового покриву зазвичай немає. Літо спекотне та посушливе.

З природних лікувальних факторів слід відзначити унікальні бруду та рапу, морські та мінеральні води, повітря та сонце, пісок та цілющі рослини. У межах міста і в прилеглих місцях по береговій лінії розташовані численні дрібнопіщані пляжі. На схід від міста, у т.з. районі «Сонечко», пісок пляжів більший, трапляються дрібні напівдорогоцінні камені. 

На околицях міста — на схід і на захід від нього — розкидані озера Мойнакське, Велике Яли-Майнакське, Мале Яли-Майнакське, Мале Отар-Майнакське та Сасик. Великою лікувальною силою володіють бруду та вода цих озер, висококонцентрований соляний розчин – ропа. Озеро Мойнакське наприкінці 1990-х років втратило свою цінність як родовище лікувального бруду у зв’язку з неконтрольованим скиданням прісної води Північно-кримського каналу.

Перше джерело євпаторійської мінеральної води було відкрито комплексною гідрогеологічною експедицією на території Мойнакської грязелікарні в 1959 році. Це вода хлоридно-натрієва слаболужної реакції з температурою 39 °C. Згодом джерела термальної мінеральної води були відкриті на території санаторію Міністерства оборони та Центральної курортної поліклініки. На перетині вулиці Фрунзе та проспекту Леніна знаходиться бювет євпаторійської мінеральної води.

Компанія Elen Travel здійснює пасажирські перевезення Дніпро-Євпаторія на регулярній основі. Комфортні мікроавтобуси, професійні водії. Допомагаємо із розселенням. Возимо туди і назад. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті https://elen-travel.com.ua
Ще в блозі
Подорож до Керчі
Подорож до Керчі

Подорож до Керчі Керч – найдавніше місто у Криму. Її вважають східними воротами півострова, завдяки яким сюди потрапляє величезна кількість туристів. У Керчі є на що подивитись. Місто готове показати всім приїжджим гостям свої чудові пам'ятки. Розкрити всі свої секрети багатого минулого. ...

Поїздки з Харкова до Криму
Поїздки з Харкова до Криму

Поїздки з Харкова до Криму Хочемо порадувати багатьох жителів Харкова, хто часто відвідує Крим. Elen-Travel розширює свої горизонти і ми нарешті дісталися вас. Тепер і ми запускаємо новий маршрут автоперевезень Харків Харків Харків. Поїздки з Харкова до Криму здійснюються щодня. На сайті ...

Поїздки до Сімферополя
Поїздки до Сімферополя

Поїздки до Сімферополя Сімферополь — місто в центрі Кримського півострова, на річці Салгір. Одне з двох (поряд із Севастополем) найбільших міст Криму, економічний та культурний центр півострова, центр Сімферопольської агломерації. В античні часи столиця Скіфського царства Неаполь Скіфський була ...

callback