Перевезення речей із Криму в Україну

Перевезення речей Крим-Україна

Події, пов’язані з анексією Криму, змусили деяких кримчан покинути або принаймні задуматися про переїзд до України. Однак довгий час у країні існувала заборона на перевезення речей із окупованої території. У 2017 році Кабінет Міністрів скасував цю постанову, що спростило процедуру повернення до рідної країни. Незважаючи на це, сьогодні на державних кордонах здійснюється строгий контроль, тому слід уважно ознайомитися з усіма правилами, встановленими з боку обох країн.

 

Перевезення речей Крим-Україна

Перед тим, як почати перевозити речі маршрутом «Крим-Україна», необхідно уважно ознайомитися з переліком заборонених для ввезення предметів.

Українська митниця забороняє провозити предмети, які можуть завдати шкоди здоров’ю чи життю населення. Матеріали, що пропагують військові дії, ворожнечу та жорстокість також заборонені до ввезення. На перевезення деяких особистих речей потрібен дозвіл спеціалізованих державних установ.

Крім того, існує обмеження на кількість та обсяги речей:

 

  • Обсяг алкоголю, дозволеного для перевезення на територію України, залежить від кількості пасажирів, які досягли повнолітнього віку. Дозволяється ввозити до 5 літрів на одну особу.
  • Загальна вага електричних приладів для ввезення – не більше ніж 50 кілограм.
  • Для грошей встановлено ліміт 10 тисяч євро.
  • Ліки можна ввозити лише з виписаним лікарем рецептом.

Сьогодні в Україні можна замовити послугу перевезення речей Крим-Україна спеціалізованими компаніями. Перевізники проконсультують бажаючих перевезти речі та організують безперешкодне перетин кордону.

Недорого допомога у переїзді з Криму в Україну

Часто у мешканців Криму виникає потреба переїхати до України. Адже там мешкають їхні родичі, здобувають вищу освіту діти. Хтось просто хоче відвідати Україну як турист.

Слід зазначити, що оскільки на даний момент повітряні та залізничні сполучення із Кримом заблоковані, потрапити в Україну можна лише за допомогою автомобіля чи автобуса.

При переїзді з Криму в Україну важливо підготувати всі документи, на підставі яких здійснюється перетин кордону:

 

  • Щоб пройти митний контроль, потрібно мати як український, так і російський паспорти. Це необхідно для підтвердження особи на обох митницях.
  • Як альтернативу українському паспорту можна використовувати закордонні паспорти, тимчасове посвідчення особи, документ моряка. Усі вони мають бути лише українського зразка.
  • Для перетину кордону на власному автомобілі буде потрібно технічний паспорт або довіреність.
  • Дітям необхідно мати чи російський, чи український паспорт. Дитину можна вписати в батьківський закордонний паспорт або оформити власний.

Для того, щоб перетнути кордон, важливо адекватно спілкуватися з представниками митної служби. Важливо не порушувати гострих політичних питань і не намагатися перевезти заборонену в Україні символіку. Дотримуючись правил ввічливості на обох митницях, можна легко переїхати з Криму в Україну.

У святкові дні на контрольно-пропускних пунктах можуть шикуватися величезні черги, тому якщо планується приїхати до родичів на Новий рік чи Різдво, то продумати план подорожі потрібно заздалегідь. Деякі компанії-перевізники організовують маршрути для охочих. Це значно спрощує процес перетину кордону та позбавляє зайвих турбот. Фірми проконсультують та озвучать перелік необхідних документів, а деякі навіть допомагають оформити їх. Для консультації звертайтесь за телефонами вказаними на сайті номера для звязку.

Ще в блозі
Автобус Крим – Грузія
Автобус Крим – Грузія

Автобус Крим - Грузія АВТОБУС КРИМ - ГРУЗІЯ СТАВ ОДНИМ З ЗАСТРЕБОВАНИХ МАРШРУТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ.  КОМПАНІЯ "ELEN-TRAVEL" РОЗРОБИЛА МАКСИМАЛЬНО Зручний І ШВИДКИЙ МАРШРУТ. ТЕПЕР КОЖНИЙ НАШ КЛІЄНТ МОЖЕ КОРИСТУВАТИСЯ НАШОЇ ПОСЛУГОЇ ПЕРЕВЕЗЕННЯ З КРИМУ В ГРУЗІЮ. Що слід очікувати від маршруту ...

Автобус Крим – Польща
Автобус Крим – Польща

Автобус Крим - Польща Одним із актуальних маршрутів у воєнний час став Автобус Крим – Польща. Ми знаємо, як важко і майже неможливо виїхати з окулірованих точок. Для цього ми створили рейс Крим – Польща. Допомогти дістатися до Криму ми можемо з таких міст: Мелітополь, Генічеськ, Херсон. ...

Доставимо ваш автомобіль
Доставимо ваш автомобіль

Доставимо ваш автомобіль в компанії "Elen-travel" з'явилася одна з найзручніших і найпопулярніших послуг. Наша команда швидко доставить ваш автомобіль до будь-якого кордону з Дніпра. Ми розуміємо, як швидко всі збиралися евакуюватися з міста. Розуміємо, що багато хто, маючи авто, відмовлялися ...

callback