Переїзди Крим – Україна – Крим

Переїзди Крим – Україна – Крим

 До нас звертається велика кількість людей із питаннями про переїзд Крим – Україна – Крим. Наша команда дає понад 50 консультацій щодо переїздів щодня.

Якщо вас цікавлять попередні відповіді на ваші запитання, можете прочитати невелику статтю про подібні переїзди, можливо вона допоможе вам сформулювати правильно всі питання щодо всіх процедур.

   Ми додали до списку своїх послуг переїзди з Криму у Європу. Звертайтесь до наших диспетчерів і вони вас проконсультують. Офісний, квартирний, дачний переїзд за кордон має величезну різницю в порівнянні з звичайним міжнародним перевезенням особистих речей.

  Насамперед це обсяг роботи, який значно відрізняється від переїзду з міста до міста. Адже крім одягу, столових предметів, домашньої техніки та інших особистих речей потрібно перевезти холодильник, ліжко, диван, шафу, улюблену пральну машину стінку та інші габаритні меблі та техніку. До того ж, для багатьох речей просто потрібні додаткові дозволи. Тому, краще звернутися до команди Elen-Travel, у нас працюють професіонали, які вже багато разів надали послуги переїзду за кордон.

  Ми всі говоримо, що Крим — НАШ, але на жаль на території півострова ми все ж таки розплачуємося російськими рублями і тому Крим ми відносимо поки що до Росії. Це означає, що ми так само проходимо кордони, так само є певні обмеження на ввезення та вивезення, потрібні додаткові документи тощо.

У своїй роботі ми зіткнулися вже неодноразово із запитаннями «Чому я не можу просто переїхати зі своїми речами? » або » Які мені потрібні документи, якщо це мої речі? » Документів та обмежень немає якщо ми переїжджаємо з міста в місто в Україні, а якщо ми здійснюємо переїзди Крим — Україна — Крим, то на жаль, але все це є. Для цього ми і працюємо, щоб вирішувати всі ваші питання щодо переїздів, полегшувати вам і без того важкі дії.

У НАС ВИ МОЖЕТЕ:

  1. Отримати повну консультацію щодо переїздів Крим — Україна — Крим та Крим — Європа.
  2. Допомога в оформленні всіх необхідних документів.
  3. Закріплений за вами менеджер.
  4. Підтримка 24/7.
  5. Завантаження у будь-який зручний час.
  6. Доставка від Дверей до Дверей.
  7. Повний прорахунок авто без будь-яких доплат.
  8. Доступні ціни.

Звертайтеся за номерами вказаними у шапці сайту

callback